תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

התקנה מהירה ויעילה
כדי להתקין  תקרה מתוחה לא נדרש זמן רב - כל העבודה יכולה להסתיים ביום אחד , כולל ההתקנה של התאורה.

תקרות מתוחות אינן דורשות עבודות הכנה  , כמו במקרה של גימור סטנדרטי: הסרת שכבות של טיח ומרקם ישנות, החלקה על פני השטח של התקרה, שפשוף וצביעה מספר פעמים. אלא ניתן ישר להתחיל את התקנת התקרה.
 
התקנת תקרות מתוחות מתבצעת ללא פסולת בניין, אבק או לכלוך, אינה דורשת הוצאת רהיטים, ואין צורך   בנוכחות ארוכה בבית של פועלים שונים (טייחים, צבעים, וכו ').
על פי הנאמר לעיל, התקרה תותקן במהלך מספר שעות  ביעילות רבה וללא נזק כלל בבית הלקוח.
 
אסתטיקה
תקרה מתוחה מסתירה בצורה מושלמת את כל הכתמים, בליטות, סדקים ופגמים אחרים בתקרה הבסיסית. בנוסף, היא מסתירה תעלות תקשורת, חשמל ומיזוג אוויר, מאפשרת להתקין גלאי עשן, חוטים שונים, כבלים, תאורה, מצלמות וכו'.
 
אמינות
תקרות מתוחות לא מאבדות  את צורתם, מרקמם וצבעם המקורי. על פי בדיקות שונות ומחקרים – תקרות מתוחות מחזיקות מעמוד אף יותר מ -30 שנה!
 
שימושיות
תקרות מתוחות  מותקנות מהר ואם יש צורך ניתן לפרקם מהר וקל ולהחזירם למקום ולצורת המקורית ללא שום בעיה. הרכבה חוזרת של התקרה  אינה פוגעת באמינות החומר, בצורה או באלסטיות שלה.
לא מופיעים  שום סדקים כתופעה מהשפעת הטמפרטורה או בשל הלחות. והתקרה נשארת מתוחה וחלקה.
התיקרות  עמידות למים ולא צוברות חשמל סטטי, כך פני השטח שלהם אינו מושך אבק ולכלוך כלל.

תקרות מתוחות לא מגיבות עם חומרים כימיים, לא נוצר עיבוי או חלודה ובשל כך התקנת תקרה מתוחה באמבטיה ובריכות שחייה למיניהם  היא בחירה מצוינת !
 
חופש בחירה
הודות לאלסטיות של החומר ניתן ליצור המון צורות שונות ומגוונות על פי בחירתכם - אופקי, אנכי, עגול, מלבני, משולש, רב-פנים, וכו'.
הצבעים והמרקמים של התיקרות מגיעים ליותר מ -200 גרסאות. יש מגוון רב של מרקמים כמו: מט, סאטן, לכה, מבריק, שקופה, מחוררת, פנינה, וחיקוי חומרים שונים: אבן, בד, עור, וכו' ..
התקנת תקרות מתוחות לא מגבילה את התכנון  בהתקנת תאורה, אלא להפך הן מרחיבות את מגוון האפשרויות. ויש את היכולת להתקין נברשות, ספוטים ומגוון רחב של אביזרים תלויים.
 
גמישות וכוח
בשל המאפיינים הייחודיים של החומר שממנו עשויה התקרה, רמת הגמישות של התקרה מאוד גבוהה. המתח המקסימלי שלה - 220% לכן גם בשל פגיעה כלשהיא בחומר לא אמור לקרות שום נזק, וכפי שכבר צוין התקרה אינה תתעוות עם הזמן ותישאר במתיחות המקורית שלה לארוך זמן רב.
התקרה יכולה לעמוד בעומסים עצומים, למשל:  מטר מרבוע של הירייה יכול לעמוד ברמת עומס של 100 קילוגרם !
 
נוחות
תקרות מתוחות אינן דורשות כל טיפול מיוחד או תחזוקה שלאחר מכן, כתוצאה מזה יש חיסכון בזמן וכסף.
במידת הצורך יש לנקות את התקרה עם תמיסת סבון קונבנציונלית.(אם זו פעם ראשונה ניתן להתקשר למתקין התקרה לבירורים).
 
חסינות למים
יתרון נוסף של תקרה מתוחה  - התנגדות מים מעולה, התקרה מסוגלת לתמוך במשקל מים של 100 ליטר למ"ר ומסייעת בהגנה על הריהוט, מכשירים אלקטרונים וחפצים בעלי ערך מהצפת מים מהקומה עליונה או מהגג.
לאחר שאיבת המים על פני השטח של התקרה לא נשארות  שום עקבות של המאורע: לא נוצרים פסים, מריחות, ושינויים אחרים בצבע ובמרקם.
 
בטיחות
תיקרות מתוחות עומדות בסטנדרטים והנורמות הבינלאומיים. הן בטוחות לבריאות, אינן תומכות בעירה, חסרות ריח, אינן פולטות חומרים רעילים, ואנטי אלרגניות. בניגוד לתקרות מסוידות – תקרות מתוחות  אינן תורמות להתפשטות של חיידקים ואבק.
 
עמידות  לאורך זמן
האחריות על תקרת מתוחה - 10 שנים, וכפי שנטען תקרה מתוחה מחזיקה מעמד זמן בלתי מוגבל.
 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312