שם:   טלפון:   אימייל:  
תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

פתרונות להנמכת תקרות מעוצבות

הנמכת תקרות בעיצוב והתאמה אישית לכל חלל. אנו ב ArtZone מציעים לכם לעצב את התקרה ללא שיפוץ, בעלות נמוכה, עם מגוון עיצובים. הנמכת תקרה של ArtZone מתאימה לחללי מטבח, משרדים, סלונים ועוד. התקשרו עכשיו להזמנת יועץ לביתכם: 077-7296312

הנמכת תקרות

הנמכת תקרות

מדוע חשוב, לעתים, להנמיך את התקרה? האם מדובר בצורך פונקציונלי או צורך עיצובי? מדוע הנמכה תקרה משיגה את מטרתה לשמה מבצעים אותה הכי טוב ביחס לכל מסלול שיפוצים אחר?

הנמכה התקרה היא צורך עיצובי, שכן מטרת ההנמכה היא להפוך את התקרה שלכם מעוד תקרה מרובעת 4 פאות לתקרה שהיא עולם ומלואו, כשגלילים, ריבועים, מעוינים וכל צורה גיאומטרית אחרת עשויה מגבס תעטר את תקרותיכם. לעתים מדובר גם בצורך פונקציונלי. לדוגמה: טכנאי התקשורת לא מצא ארון תקשורת, טכנאי אבטחה ומיגון לא יודע איפה לשים את רכזת האבטחה כך שתישאר מוצנעת, טכנאי מערכת גילוי אש צריך מקום נסתר למשוך כבלים, וכד'. לשם צרכים אלו מותקנת או הנמכה פונקציונלית – לרוב בצורה מרובע – שמשמשת כארון תקשורת, ובמקרה של מערכות גילוי אש מותקנים גם קרניזים בתוכם מעבירים כבילת ספרינקלרים ורכיבים דומים.

מדוע הנמכת תקרות בגבס היא הדרך הכי טובה להנמיך תקרה כלשהי הלכה למעשה? משום ששני הפתרונות האחרים – בטון ועץ הם פתרונות לא כלכליים, יקרים מאד במציאות של ימנו, ובאופן כללי מתמשכים זמן רב מאד. בהיקפים גדולים – ישנה דרישה להתפנות מהדירה ולגור זמנית במקום אחר, בעוד שבהנמכת גבס תוכלו גם במקרה שהפרויקט גדול – להישאר בבתיכם או במשרדיכם כרגיל.

 

הנמכת תקרות בחדר שינה

 

הנמכת תקרות בבית כאלמנט עיצוב

מה מתרחש הלכה למעשה בעת פעולת הנמכת תקרות?

גבסים מקצועיים מגיעים עם משטחי גבס לבתים שלכם, ומתחילים לפסל אותם בהתאם למבנה שהזמנתם. בחלק נכבד מספקי הנמכת תקרות – מציג אתר האינטרנט של הספק כבר בעמודים הראשונים את הדגמים שניתן להזמין מראש: כל מיני  צורות שניתן להדביק בתקרה, בתוספת קרניזים כעמודי תווך בין הרצפה לתקרה. הגבסים יגיעו עם המשטחים ויבצעו את המודל שהזמנתם. לאחר מכן הם יחלו להדביק זאת לתקרות שלכם במיקומים הנכונים, לדפן ולחזק. בסוף, עם התייבשות הגבס, והיווצרות הצורה הרצויה, יחלו הגבסים, במידה וזו דרישתכם, לעטר את התקרה בגרפיקה של תקרה מתוחה מסוגים שונים: מדובר ב "צביעת" התקרה המונמכת בבדי PVCאו פוליאסטר צבעוניים.

המדריך להנמכת תקרות בסלון

האם הנמכת תקרה בלי תקרה מתוחה מספיקה על מנת לעצב מחדש בית?

לרוב, עם תקרה מתוחה העיצוב יותר בומבסטי אך בהחלט ניתן לומר שהבית מעוצב ומהודר גם בלי זה. תחשבו – הרי הקולוסאום ברומא או האקרופוליס ביוון הם ללא עיטורים צבעוניים כלל. זה מלמד שקהלי יעד יכולים להתרשם גם מצורות אדריכליות חדשות על התקרות שלכם.

ArtZone החברה המובילה בהנמכת קירות מטבח ותקרות, חברה המייצרת עבוודת גבס ייחודיות בתקרות ועוד. צפו בגלריות והתרשמו.

  

 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312