תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

עיצוב מושלם לבית מתחיל בתקרות מעוצבות

כידוע, עיצוב שהוא לא פחות ממושלם – מתחיל בתקרה. התקרה היא המקום הגבוה ביותר בבית (בחלקו הפנימי) ועל כן, עיצובו ממש מתבקש, הרבה מעבר למה שחושבים. עיקר  הקטנת הראש בעיצוב התקרה נובעת מכך שבלאו הכי זה נמצא למעלה, לא ניתן לעבות אותה כי אין אחיזה, וכד'. הלכה למעשה, זה פשוט לא נכון. עיצוב תקרה נמתחת אפשרי בהחלט, ויותר מכך: ניתן לעשות זאת תוך שימוש בבדים הכי יוקרתיים: פוליאסטר ו- PVC. מעוניינים לדעת איך? זקוקים למידע על סוגי העיצובים הקיימים בשוק?

תקרה מוארת לסלון

תקרות מעוצבות גבס – חומר החיבור בין התקרה לבד

עם הגבס תתבצע הנמכת תקרה. מדובר בפעולה זולה באופן יחסי בשוק הבנייה בשל עליות נמוכות של חומר הגלם והקלות שבעבודה עמו. הוא לא מצריך משאבים ולכן יש הזדמנות לרכוש עבודות מחומר זה במחירים אטרקטיביים. עם גבס ניתן לייצר הנמכת תקרה לשם יצירת ארון תקשורת, ליצוק עמודים בין הקרקע לתקרה, ואף לייצר צורות על התקרה: סינוסים, מעגלים, ריבועים, וכיוצא באלה. על הגבס הצורני שנוצק על התקרה, יחברו אנשי עבודות גבס את הבדים המעוצבים.

כיצד משפיע הבד המעוצב על עיצוב הבית?

ההשפעה פשוט בלתי נתפסת ובלתי ניתנת לתיאור. בד צבעוני שנמצא למעלה בתקרה עושה את האפקט עוד יותר מהשטיח שעל הקרקע בשל כך שהוא גלוי לעיני כל, לא סמוי מן העין ואף יכול להיות עיצוב המדמה עיצוב תעשייתי: ניתן לשים דיוקן תלת ממדי של מנורה, נורה בודדת, או אהיל על התקרה. ניתן לדמות שיש לכם תקרת עץ על ידי שימוש בבד שצביעתו היא חיקוי לעץ הטבעי החום, ועוד דרכים רבות להקנות לביתכם את עיצוב חלומותיכם.

עיצוב מושלם לתקרות מעוצבות

מה חשוב לעשות לפני ההחלטה על עבודות גבס?

חשוב להזמין את אנשי מחלקת העיצוב בחברת עבודות גבס לביתכם, אנו בArt Zone מציגים בפניכם קטלוג דגמי ArtPrint עם כל הדגמים המיוחדים שלנו לעיצוב התקרה. הם יוכלו להתרשם מהמקום ולסייע לכם לאפיין בית זה הן מבחינה צורנית והן מבחינת בחירת הבדים לאחר יציקת הגבס. ביום העבודה יביאו עמם אנשי עבודות הגבס חומרי גלם בהיקף הנדרש ויחלו בעבודות העיבוי. מובטחת עבודה בפרקי זמן קצרים, והעיצוב יהיה לנחלתכם בתוך יום עד ימי עסקים בודדים. מובטח עיצוב בוטיק בהתאם להזמנתכם, עם רמת גימור גבוהה ביותר.

רעיונות עיצוביים יחודיים של חברת ArtZone המובילה בעיצוב כל סוגי התקרות. עכשיו בגלריות והפרוייקטים של ArtZone.

 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312