תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

עיצוב תקרות גבס - המדריך למתחילים

לתקרות גבס, יש יתרונות רבים. תקרות גבס במטבח למשל, יכולות לשמש פריט לתאורה נסתרת שיהיה מעוצב ואסתטי. ניתן למצוא קירות גבס בהרבה משרדים שהן מאפשרות להסתיר כבלי חשמל ותקשורת. תקרות גבס, הנמצאות בסלון, זה פתרון מצוין לאחסון ועיצוב של מערכת מיזוג. מי שמעוניין בתקרות גבס מעוצבות חייב למצוא את המידע על עיצוב תקרות גבס – המדריך למתחילים.  יש למצוא את המידע הדרוש לגבי סגנונות של תקרות הגבס, כמו תקרות גבס קבועות שנראות כיחידה אחת. ישנו יתרון רב שמי שאינו יודע על עיצוב תקרות גבס – המדריך למתחילים, כגון, אין צורך להתעסק עם טיח. הנמכות תקרה היא מקובלת כאשר אנו מעוניין במערת מרכזית או מיני מרכזית של מיזוג אוויר.
 
עיצוב תקרות
 
מהן תקרות גבס צפות?
 
תקרות גבס צפות, הן בעצם תקרות גבס הבנויות על התקרה והן ללא חיבור בקצוות. הרושם שנותר הוא של "תקרה צפה" שאינה מחוברת לתקרה המקורית שנמצאת בבית. יש להבין לשם מה תצטרכו את קירות הגבס. זו הסיבה שיש לברר על עיצוב תקרות גבס – המדריך למתחילים. ניתן למצוא הים בהרבה בתים תקרות גבס מעוצבות, מה שמוסיף ליופי ומקנה הרגשה של בית חדש ומעוצב יותר. ישנם סגנונות רבים של עיצובי גבס. אם בקירות הבית, בתקרה, או בעיצוב של נישות יפות לסלון. ניתן למצוא עיצוב מודרני, קלאסי או עתיק עם פיתוחים מיוחדים. הכל תלוי בסגנון הכללי של הבית.  שילוב של ספוטים וגופי תאורה מיוחדים, ניתן באמצעו תקרות גבס בעיצובים מיוחדים. כל בית שיש בו תאורה נסתרת, יכול להיראות מיוחד ויוקרתי, באמצעות עיצוב תקרות גבס – המדריך למתחילים.
 
עיצוב תקרות מגבס
 
הצורות המיוחדות של תקרות גבס
 
ניתן למצוא צורות שונות של תקרות גבס, כגון, תקרות עגולות, מרובעות, אליפטיות או מלבניות . אם ישנה הנמכה של תקרת הגבס, יש לאפשר גישה נוחה, כאשר מעוניינים לתקן או לבדוק מערכת של מיזוג אוויר. יש לפנות לבעלי מקצוע מומחים בתחום הגבס, כך שהעבודה תהיה מושלמת והגימורים חייבים להיות מדויקים. יש לציין כי בעת התקנת תקרות או קירות העשויים גבס, אין לכלוך רב כמו שיש בשיפוץ כללי של הבית.
 
עיצוב תקרות גבס ייחודיות של חברת ArtZone המובילה בעיצובי תקרות מכל הסוגים. היכנסט לאתר התרשמו והכירו את העבודות שלנו.

 

 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312