שם:   טלפון:   אימייל:  
תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות
    

תקרות גבס למטבח

מעוניינים לשדרג את המטבח שלכם? בארט זון תמצאו את כל הפתרונות לעיצוב מחודש למטבח. אנו מעצבים ומתקינים תקרות נמתחות במטבח, אשר מביאות פתרון עיצוב מושלם. תקרה נמתחת במטבח יכולה לייצר אשליית גודל במטבח ובכך לייצר תחושת מרחב. יחד עם זאת, תקרת גבס יכולה גם לייצר הנמכה לתקרה על מנת להשלים את העיצוב הכולל של המטבח, ולייצר גם פיזור אור מושלם בכל פינה במטבח. אנו מעצבים תקרות גבס למטבח בהתאמה אישית, ולכן התוצאה במטבח שלכם תהיה מושלמת - תקרה מתוחה מגבס בהתאם לצבע/גוון או הדפס שתבחרו, בהתאם לגודל החלל כמו כפפה ליד.

תקרות נמתחות במטבח עם Art Zone

אז למה כדאי לבחור בתקרות נמתחות מגבס במטבח? הגבס הוא חומר שניתן לעבוד אתו בקלות, זול ומהיר להתקנה. תוך יום עבודה אחד קצר, תוכלו לקבל את התוצאה המיוחלת במטבח - תקרה חדשה ומעוצבת. ישנם סגנונות שונים בעיצוב תקרות גבס או כל עיצוב אחר בגבס בבית כמו, עיצוב מודרני בקווים נקיים, עיצוב קלאסי או עיצוב יוקרתי בסגנון עתיק, הכל על פי אופי העיצוב והריהוט בבית.

אם אתם מעוניינים בשינוי שיהיה זול אך מריב, אין כמו שיפוץ הבית ושדרוגו באמצעות עיצוב מגבס. תוכלו ביום חד לבצע שינוי מהותי. ניתן לעצב את חדר השינה, חדר הילדים, הסלון המסדרון והמטבח באמצעות עיצובים מיוחדים בגבס. במצב הכלכלי של היום כאשר אנו מעוניינים לבצע שינויים בבית, נוכל להיעזר באמצעות שיפוצים בגבס שיהיו זולים הרבה  יותר מאשר שיפוצים מסיביים, התוצאה כבר תדבר בעד עצמה ותקצרו המון מחמאות מהקרובים והחברים שיבואו אליכם לביקור. אין מה לחשוב על שבירת תכניות חיסכון, תוכלו במחיר זול לבצע את השינוי שחלמתם עליו. צוות Art Zone תמיד שמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312