שם:   טלפון:   אימייל:  
תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות
    

תקרות מוארות לחללי משרדים

צוות ארטזון שמח להציג בפניכם את קולקציית התקרות לחללי משרדים. חללי משרד לוקים לא פעם בחסר מבחינת עיצוב פנים כללי, ולא תמיד יודעים כי עבודת גבס בתקרה יכולה לפתור בעיה זו. תקרה מוארת מגבס בחלל המשרד יכולה לשדרג את עיצוב הפנים של המקום, ולהפוך אותו למואר יותר, מעוצב ונעים. צוות Art Zone מומחה בעיצוב תקרות נמתחות במשרד באמצעות טכנולוגיות עיצוב והתקנה מתקדמות, עם יריעות PVC, תאורת לדים מקצועית ועוד. עם ניסיון רב שנים ומבחר עיצובים בהתאמה אישית, אנו יודעים להביא את פתרון העיצוב המושלם ביותר עבור בית העסק שלכם.

תקרות לדים מוארות במשרד

תקרות גבס מתוחות יוצרות אשליית גודל במשרד, ויחד עם זאת, יודעות לייצר חלוקת אור שווה בכל פינה בחלל. לכן תקרת לדים מגבס יכולה להאיר את המשרד בצורה אופטימאלית, ללא כל צורך בהוספת תאורה חיצונית למקום. צוות Art Zone מגיע אליכם למשרד ומתכנן יחד איתכם את התקרה בהתאם לצבע, גוון או הדפס שתרצו. לאחר מכן, נבצע יחד אתכם תכנון לחלוקת גופי התאורה, ויצירת תקרה מושלמת עם לדים שתאיר כל פינה במשרד. הייחודיות בשירות שלנו הוא ההתאמה האישית שאנו מבצעים עבורכם - מדידות והתאמת התקרה לגודל וגובה החלל תוך כדי חשיבה לייצור אופטימאלי של המוצר והתאמתו לחלל. הצוות שלנו קשוב לבקשות הלקוח, מקצועי ומנוסה, ויודע להביא לכם את המוצר הטוב ביותר תוך זמן קצר.

השירות שלנו מותאם גם לחנויות, מרכזים מסחריים, או כל חלל עסקי. צוות ארטזון תמיד שמח לעמוד לרשותכם עם מבחר אפשרויות לעיצוב ייחודי לתקרת גבס מוארת. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

 

 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312