תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

תקרות מונמכות

מהן תקרות מונמכות, ומדוע הן טובות לנו? מה היתרון היחסי של התקרה המונמכת על פני תקרת הבטון הסטנדרטית? האם יש תמורה עיצובית לתקרה או שזו רק שאלה של פונקציה?

תקרות מונמכות הן תקרות גבס אשר נועדו לחזק את הפן האקוסטי בתקרה ולבודד ממנה רעשים. בנוסף, הגבס מאפשר כור עיצוב הרבה יותר נגיש מאשר הבטון, מה שמאפשר ללקוחות רבים למתוח בהמשך את התקרה שלהם ולעצב אותה כיד הדמיון הטובה, כמובן תוך הסתייעות בבעלי מקצוע שיעשו זאת בעבורם.

 

עיצוב תקרות מונמכות

היתרון האקוסטי של לוחות גבס להנמכת תקרה

אלו לוחות עבים העשויים משכבה לא קטנה של גבס. הלוחות גורמים לכך שבסלון שלכם ישרור שקט ולא תצטרכו לשמוע רעשים עזים מלמעלה. גם בקומה העליונה יש ללוחות יתרון גדול, שכן אם יש לכם יונים במעלה התקרה, או שבסביבת הבית ישנם מטוסים חולפים (למשל בית באזור השפלה ליד שדה התעופה) מצמצמת הנמכת הגבס עד מאד את היקף הרעש והופכת אותו למינימלי ולעתים לכזה שבכלל אינו נשמע.

עיצוב תקרות מונמכות על ידי מתיחת תקרות

מתיחת תקרה היא משימת הדגל של חברה המספקת תקרות גבס מונמכות. במסגרת משימה זו נוצקים עיצובים מרהיבים ביופיים על התקרה. העיצובים הללו אינם רק משפרים את הבית מבחינה דקורטיבית אלא גם מייעלים את התשתיות שבו מבחינה פונקציונלית. לדוגמה, אם עד עכשיו לא היה לכם ארון תקשורת, וכל רכזות התקשורת בבית שלכם היו פזורות ברחביו, ניתן לרכז הכל בהנמכת גבס עם פתח שייחצב במיוחד – אשר תשמש כארון. ניתן גם ליצוק קרניזים: עמודים בין התקרה לרצפה שישמשו להובלת כבילת תקשורת במקום להשתמש בצינורות מובילים אנטי ונדליים הנמצאים באופן מסורבל בחוץ לעיני כל.

תקרות מונמכות

עיבוי מתיחת התקרה על ידי שימוש בבדי מתיחה

בדי מתיחה המתאימים לעבודה עם גבס הם PVC וכן בד הפוליאסטר אשר ידוע כבד חולצות הספורטאים ברוב ענפי הספורט. אלו בדים קלים המסוגלים לשהות גם על התקרה בניגוד לכללי כוח המשיכה מבלי ליפול (כמובן על ידי הדבקה). בחברה המעצבת תקרות מונמכות יסייעו לכם לבחור בדים ולממש חלום עיצובי תלת שכבתי הכולל הנמכת תקרה, עיצובה בגבס וצביעתה באמצעות בדי הבוטיק למתיחת תקרות.

עיבוי תקרות והנמכתם עם גבס. עבודה ייסודית ואיכותית שרק חברת ArtZone יכולה לתת.

 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312