שם:   טלפון:   אימייל:  
תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות
    

תקרות נמתחות בחללי משרדים

חברת Art Zone שמחה להציג בפניכם את הקולקציה המעוצבת של תקרות מתוחות מגבס בחללי משרדים. שירות העיצוב למגזר העסקי כולל תכנון קפדני, עיצוב בהתאמה אישית ושירות מקצועי לאורך כל הדרך עד לתום ההתקנהץ תהליך כמו עיצוב מסדרונות גבס במשרדים הוא אחד התהליכים החשובים עבור מתיחת הפנים במשרד שלכם. זוהי מתיחת פנים שהלכו לדידה לא מעט בעלי משרדים והם ידעו מה שהם עושים: המשרד שלהם כיום נראה כמו משרד גם אם מדובר בחדר בבית מגורים וגם אם זה לופט קטן בו עובד אדם אחד. המשמעות: מבנים כאלו יכולים להיראות כמו הספרייה או חדר הישיבות במייקרוסופט או חדר המנכ"ל בגוגל.

תקרות מתוחות מגבס במשרד שלכם עם Art Zone

אנו מעצבים תקרות נמתחות מגבס במבחר עיצובים לפי טעמכם האישי, גודל החלל ותוכניות קפדניות מראש. העיצובים הפופולאריים ביותר אצלנו עבור חללי משרדים וחברות הנם:

1.   תקרה נמתחת מוארת בתאורת LED. יוכנו מסגרות בהן יוטמעו משטחי LED.

2.   תקרה נמתחת צבעונית עם מתיחת קיר – מיטב עיצובי בד הפוליאסטר או ה- PVCעל התקרה שלכם.

ניתן להזמין משטחי LED בשלל צבעים וליהנות מאור הזרקורים שיופגן. יחד עם זאת, ניתן לבחור גרפיקות מוכנות מהחנות ולהתקין אותן על התקרה שלכם.

משך העבודה

התקנת תקרות מתוחות בחללי משרדים הנה תהליך קצר יחסית. מדובר בזמן עבודה מהיר, לעתים יממה, ובמידה ומדובר  במשרד גדול – אולי אף מעט יותר מכך. בממוצע, פרויקט גבס מטעמנו מסתיים בתוך יממה, אבל לעתים הרבה פחות מכך ולעתים מעט יותר מכך. אנו ממליצים לקחת חצי שעה ספייר לפחות מסיום הפרויקט על מנת לדעת שתעמדו בזמנים, ולא פרויקט עיצוב מסדרונות גבס במשרדים הוא שעיכב אותו.

יתרון נוסף של תקרות גבס במשרד – אקוסטיקה

מדובר באחד מהחומרים האקוסטיים ביותר. הוא מגן מפני רעשים, מפני השפעת אקלים, וניתן אף להבריג בו מסמרים ובורגי הלם בקלות רבה יותר מאשר על בטון. הגבס הוא גם חומר עמיד המסוגל להישאר על התקרה המתוחה ללא סדקים למשל שנים רבות ואף להיראות כחדש. גבס בשילוב עם תקרה מתוחה מפוליאסטר הוא תערובת חומרים שמגינה על התקרה מעובש. כמובן שמהירות העבודה ביחס לעץ או בטון מהווה יתרון בפני עצמו. צוות Art Zone תמיד שמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312