תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

תקרות משקפות

אם גם אתם מעוניינים בתקרות מחזירי אור מבלי לקנות עוד מנורה, ואם גם אתם רוצים שגם בהפסקת חשמל יהיה החזר אור מינימלי במקלחת או בתא השירותים, תקרות משקפות הן בדיוק מה שאתם צריכים. תקרות משקפות הן תקרות אשר בשגרה מייצרות השתקפות ובחסות החשכה הופכות לתקרות מחזירות אור. הדבר מתבצע על ידי הנמכת התקרה בגבס ושימוש בצבעי גבס מיוחדים ובפלטות קשיחות אשר מיישמות את הפונקציה הזו.

הנמכת התקרה

הנמכת התקרה היא השלב בו התקרה שלכם נעשית נמוכה יותר על ידי הדבקת פלטות גבס. בשלב זה – התקרה בכללותה, כאמור, נמוכה יותר אבל עשויה מחומר שניתן בקלות לעצב עליו – הלא הוא הגבס. באמצעות תבניות גבס מקצועיות נעצב עבורכם את כל שתבחרו: קונוסים, סינוסים, מלבנים וצורות מקוריות מעשה ידנו. אנו גם ניצור עבורכם התקני גבס פונקציונליים כמו הנמכות גבס להצבת תשתיות תקשורת או עמודי קרניזים להולכת כבילה חשמלית.

 

תקרה משקפת בסלון

הדבקה הפלטות המשקפות

הדבקת הפלטות המשקפות נעשית על הנמכת הגבס. ניתן להדביק בדים, לוחות קשיחים או לצבוע ישירות את הגבס. נהוג, כאשר מעוניינים בהחזר אור, להדביק את הפלטות הקשיחות אשר מספקות בדיוק את הפונקציה הזו. בחסות האור הן נראות כעוד מוצר עיצובי פשוט אך בחסות החשכה הן נהפכות להיות החברות הכי טובות שלך בחדר. כמובן שזה לא מתאים, למשל, לחדרי שינה, בהם תרצו ליהנות מחושך מוחלט, אבל בחדרים כמו האמבטיה או המטבח וכל שכן – בשירותים זה מוצר שממש צריך אותו בייחוד בשעות בהן קופץ הפקק או מתחוללת הפסקת חשמל ארוכת טווח.

תקרות משקפות

עיצוב במגוון דקורציות

ניתן להזמין תקרה במגוון צבעים זוהרים או בצבע אחיד. ניתן לדאוג לערבוב צבעים קיימים או להשארת התקרה בצבע לבן עם אלמנטים, כמו תקרה בתלת מימד, של החזרת אור או השתקפות. בחירת הדקורציות מתאפשרת מתוך קטלוג המוצרים של חברת הנמכות גבס, וניתן למצוא בקלות מוצר המתאים לכם. לא מצאתם? תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ בה נסייע לכם לבחור ולממש בחירה חלומית בכיוון של עיבוי העיצוב הביתי. למותר לציין כי גם הגבס לבדו הוא חומר מועיל מאד, שכן זהו חומר שידוע כאקוסטי במיוחד (בהשוואה לעץ או בטון למשל) מה שיוצר שקט תעשייתי בחדר בו מתבצעת ההנמכה ושומר על התקרה מלהתבלות או לצבור עובש.

תקרות משקפות של חברת ArtZone המובילה בעיצוב ייחודי וחדשני של תקרות מכל הסוגים. היכנסו והתרשמו מגלריות מובחרות ואיכותיות.

 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312