תקרות נמתחות
 
077-7296312
תקרה מעוצבת 10 שנות אחריות

5 דגשים לעיצוב תקרות גבס לחדר נוער

אנו עדים להתפתחות מסחררת, בכל מה שקשור לעיצוב בית. חדרי השינה, הסלון וחללים שונים אחרים.. אחד הטרנדים הבולטים הוא  5 דגשים לעיצוב תקרות גבס לחדר נוער, מה שיקנה לעיצוב מיוחד של החדר על פי עיצובו הכללי והתאמת התקרה לחלל. יש יתרונות  רבים של תקרת הגבס, העיצוב וחומר הגלם הוא זול ועשוי לחולל שינוי מהותי. יש לציין, כי עבודות הגבס הינן מהירות, אינן גורמות ללכלוך מיותר, קל לפרק אותן במידה ותרצו להחליף עיצוב, וכמובן העלויות הן נמוכות . האלמנט העיצובי היום בהרבה בתים, מתאפשר עם תקרות גס, עבודות גבס שונות וגופי תאורה שיקנו בתקרות הגבס, מראה יוקרתי מאין כמוהו.
 
תקרות גבס לחדרי נוער
 
תקרות גבס לשדרוג חדרי נוער
 
היום גם הנוער מעורה היטב בכל החידושים העיצוביים, אם תקרות גבס, נישות מגבס שחוסכים ומיפים את חלל חדר הנוער ועוד. ישנם 5 דגשים לעיצוב תקרות גבס לחדר נוער כגון תקרות גבס עם אווירה ודוגמא מיוחדת ותאורה אפילו מוסתרת, שיקנה לחדר מראה מודרני ומיוחד, כפי שבני הנוער אוהבים. המראה הוא אסתטי והגבס עשוי להחזיק מעמד לשנים, אך הכל תלוי בבעל המקצוע שתבחרו,  הגלם יהיו איכותיים. יש לציין, כי הכל מתחיל ונגמר בבחירת בעל מקצוע טוב ויעיל. יש כאלה שהם ממש אמנים בגבס ויכולים ליצור צורות מעניינות, על פי הרצון והטעם של בני הנוער.
 
תקרות מתוחות לחדרי נוער
 
ההבדל בין חדר נוער רגיל לחדר נוער עם תקרות גס מעוצבות
 
לתחום את גבולות החדר ואת התקה שתקנה עיצוב מרשים לחדר הנוער, זה כל ההבדל שהוא מוסיף המון. יש להכיר בכל 5 דגשים לעיצוב תקרות גבס לחדר נוער, שכן, אם אתם מעוניינים בחדר נוער מעוצב ומיוחד, חפשו כמה שיותר מידע, לגבי עבודות גבס מיוחדות בחדרי הנוער, כגון תקרות מעוצבות בגבס, נישות ועוד. ניתן לבצע הנמכת תקרה למיזוג מרכי ולהקנות לה מראה מעניין ומיוחד, כך שהחדר יהיה קריר מצד אחד, אך באמצעות ההנמכה, הוא אף יהיה מעוצב באופן ייחודי. באמצעות כמה אלמנטים חשובים, כגון עיצוב תקרת גבס, חדר הנוער יקבל מראה שונה, רענן, מעוצב וחדיש יותר.
 
אנו מוזמנים לצפות בקטלוג תקרות דקורטיביות לחדרי ילדים ולקבל פרטים נוספים אודות השירותים שלנו. חברת ArtZone תמיד שמחה לעמוד לשירותכם בכל עת.
 
 
 

 

 

יצירת קשר
מתחם בילו סנטר
קרית עקרון
טל שירות לקוחות:
077-7296312